O nas

Firma SafeHouse Sp. z o.o. ,mimo krótkiego okresu działalności, profesjonalizmem i jakością usług nie odstępuje od swoich renomowanych konkurentów na rynku, głównie dzięki wysoko wykwalifikowanemu zespołowi pracowników z wieloletnim doświadczeniem w archiwistyce. 

Nieprzypadkowo siedzibę głównego archiwum firmy zlokalizowaliśmy w centrum kraju, 3 km od zjazdu z autostrady A2. Przy znakomitej komunikacji, w najbliższym otoczeniu nie ma terenów zamieszkałych ani zakładów przemysłowych.

W ciągu 7 miesięcy od podstaw wybudowano nowoczesne archiwum o planowanej docelowo powierzchni ponad 4000 metrów kwadratowych, dysponujące systemem przeciwpożarowym, alarmowym i monitoringiem wizyjnym wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Archiwum decyzją Komendy Wojewódzkiej Policji zostało wpisane na listę obiektów podlegających obowiązkowej ochronie. Oznacza to, że Agencja Ochrony oraz pracownicy firmy są regularnie kontrolowani z wypełniania obowiązków dotyczących bezpieczeństwa archiwum, przez powołane do tego służby policyjne.  

Ponadto z uwagi na specyfikę działalności zainstalowano urządzenia zapewniające temperaturę i wilgotność odpowiednie dla przechowywania powierzanych nam dokumentów.

Stworzono nowoczesną serwerownię która jest poniekąd drugim - cyfrowym archiwum naszej firmy. Dzięki jej możliwościom nasi klienci mogą uzyskać dostęp do swoich dokumentów za pośrednictwem Internetu w każdym miejscu na świecie.

Nasza firma nie przestaje inwestować w swój rozwój i poprawę jakości świadczonych usług. Jest to proces ciągły i tak naprawdę niemający końca. Staramy się elastycznie podchodzić do każdego z naszych klientów i proponować mu rozwiązania właściwe dla jego oczekiwań i możliwości.

Jesteśmy przekonani ze poprzez nasze usługi pomagamy Państwu unowocześniać i usprawniać własne przedsiębiorstwa.